• tel. 604 680 700

  rejestracja@luxdental.eu
 • ul. Kościuszki 49 J (budynek AS)

  08-400 Garwolin

Contact Info

 • Address

  Romanian 9520 Faires Farm Road,
  Carlsbad, NC 28213.

 • Phone

  Phone 1: +1 555-7890-123

 • Email

  supportyou@example.com

50% Offer

5 Years Warranty

Pricing Plans

© Dento 2018, All Rights Reserved.

Awesome Image

O nas

LUXDENTAL

LUXDENTAL to gabinet stomatologiczny, który mieści się w Garwolinie przy ul. Kościuszki 49 J. W ramach naszych usług oferujemy Państwu leczenie z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej i protetyki. W stomatologii stawiamy na profesjonalizm zapewniając wysoką jakość usług, na które udzielamy gwarancji. Dbamy również o to żeby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, który w połączeniu z najnowszymi technikami i metodami pozwala leczyć skutecznie i profesjonalnie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów stale podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach (Zobacz nasze certyfikaty). Oprócz zabiegów prywatnych prowadzimy również leczenie refundowane przez NFZ. Dokładamy wszelkich starań, by wizyta była dla Państwa przyjemnością.

Nasz doświadczony personel

lek. stom. Anna Dąbrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2002r. z wynikiem bardzo dobrym. Swoje doświadczenie i wiedzę stale uzupełnianą licznymi kursami i szkoleniami stara się wykorzystać w codziennej praktyce, nie stroniąc od trudnych sytuacji klinicznych. Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą z endodoncją,stomatologią estetyczną.

lek. dent. Marlena Gałązka-Matryba

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2010 roku. Staż podyplomowy odbyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Od momentu ukończenia studiów podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
W kręgu jej zainteresowań związanych z zawodem jest stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz protetyka. W pracy zwraca szczególną uwagę na kompleksową pomoc pacjentom, zaś pacjenci cenią jej życzliwość i profesjonalizm. Jest miła i wyrozumiała, dzięki czemu bardzo chętnie korzystają z jej usług najmłodsi pacjenci.

Lek. dent. dr n. med. Agata Chromińska-Senderowska

Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Od 2013 roku związana z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii UM w Lublinie. Ukończyła studia doktoranckie z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Stale rozwija się z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki oraz medycyny estetycznej w obrębie twarzy. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku w górach i nad morzem.

lek. dent. Karolina Kuśmierz

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W codziennej pracy zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i endodontycznym, profilaktyką próchnicy u dzieci i młodzieży. Zawsze dokłada wszelkich starań, by leczenie przebiegało w przyjaznej atmosferze.

lek. dent. Małgorzata Lewkowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracuje jako lekarz rezydent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej oraz stowarzyszenia implantologicznego DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie). Prywatnie miłośniczka podróży.