Contact Info

 • Address

  Romanian 9520 Faires Farm Road,
  Carlsbad, NC 28213.

 • Phone

  Phone 1: +1 555-7890-123

 • Email

  supportyou@example.com

50% Offer

5 Years Warranty

Pricing Plans

© Dento 2018, All Rights Reserved.

Awesome Image

O nas

LUXDENTAL

LUXDENTAL to gabinet stomatologiczny, który mieści się w Garwolinie przy ul. Kościuszki 49 J. W ramach naszych usług oferujemy Państwu leczenie z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej i protetyki. W stomatologii stawiamy na profesjonalizm zapewniając wysoką jakość usług, na które udzielamy gwarancji. Dbamy również o to żeby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, który w połączeniu z najnowszymi technikami i metodami pozwala leczyć skutecznie i profesjonalnie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów stale podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach (Zobacz nasze certyfikaty). Oprócz zabiegów prywatnych prowadzimy również leczenie refundowane przez NFZ. Dokładamy wszelkich starań, by wizyta była dla Państwa przyjemnością.

Nasz doświadczony personel

lek. stom. Anna Dąbrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2002r. z wynikiem bardzo dobrym. Swoje doświadczenie i wiedzę stale uzupełnianą licznymi kursami i szkoleniami stara się wykorzystać w codziennej praktyce, nie stroniąc od trudnych sytuacji klinicznych. Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą z endodoncją,stomatologią estetyczną.

lek. dent. Marlena Gałązka-Matryba

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2010 roku. Staż podyplomowy odbyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Od momentu ukończenia studiów podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
W kręgu jej zainteresowań związanych z zawodem jest stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz protetyka. W pracy zwraca szczególną uwagę na kompleksową pomoc pacjentom, zaś pacjenci cenią jej życzliwość i profesjonalizm. Jest miła i wyrozumiała, dzięki czemu bardzo chętnie korzystają z jej usług najmłodsi pacjenci.

Lek. dent. Natalia Czarnecka-Modzelewska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W lipcu 2022r. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jej pasją jest stomatologia estetyczna. Pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Stałe rozwija się z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej , endodoncji pod mikroskopem oraz protetyki.

Lek. dent. Roman Ivasenko

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu z 2019 roku, nostryfikacja dyplomu w 2020 roku. Odbył staż w Mińsku Mazowieckim. Główne atuty to duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta. "U mnie każda wizyta przebiegnie w miłej i komfortowej atmosferze."

Lek. dent. Jakub Powązka

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista w zakresie chirurgii stomatologicznej. Odbył staż w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Miejskiego w Olsztynie. Zajmuje się m.in. wykonywaniem ekstrakcji chirurgicznych, resekcji korzeni, jak również protetyką stomatologiczną.

Lek. dent. Maja Ośko

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praktyki oraz staż zdobywała w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obecnie zajmuje się ortodoncją, cały czas poszerza wiedzę w tej dziedzinie. Ukończyła:

 • - specjalistyczny indywidualny kurs z aparatów stałych Piotra Chadzyńskiego- szkolenie indywidualne z zakresu aparatów ruchomych Piotra Chadzyńskiego
 • - szkolenie z aparatów stałych ATM Ortodoncja oraz medycyna estetyczna,
 • - szkolenie z zakresu wiedzy o leczeniu aparatami Damon doktora Sanockiego.
 • - szkolenie z zakresu leczenia alginerami Orthero Grandortho dr Wilka.

Obecnie jest w trakcie 3-lketniego kursu Master In Orthodontics Mini Residency IAOrtho.

Prywatnie: moje pasje to kolarstwo szosowe oraz trekking górski.

hig. Anita Brzostowska

Asystentka z 6-letnim stażem i dyplomowana higienistka stomatologiczna. Czerpie radość z pracy z pacjentem zaróno dorosłym jak i dzieckiem. Jej pracowitość, dokładność oraz sumienność są gwarantem wykonywania zabiegów higienicznych na najwyższym poziomie. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z rodziną oraz dbać o samorozwój.